Dizajn: Raven rob; Način zapenjanja: Zapiranje na sponko; Material: Usnje; Vzorec: Logo potisk; Material: Gladko usnje; Dodatki: Oznaka našitek/oznaka zastava, Gladek material | Črna, Zlata
Ta elegantni pas Liu Jo je izdelan iz 100 % usnja in ima kovinsko zaponko. Idealen dodatek za jesenske in zimske kombinacije, ki bo vašemu videzu dodal eleganten pridih.
Ta usnjen pas Tommy Hilfiger je izdelan iz 100 % usnja, kar zagotavlja njegovo kakovost in vzdržljivost. Idealen je za nošenje jeseni in pozimi, saj doda stil in eleganco vsaki obleki. S klasično zaponko je primeren za različne priložnosti.
Verižni pas Elisabetta Franchi je eleganten dodatek, ki poudarja pas in vsaki kombinaciji doda sijaj. Izdelan iz nežne verižice, okrašen je z obeski in sijočimi kristali, kar je idealen dodatek tako večernim kreacijam kot bolj prefinjenim kompletom. | Zlata